سه شنبه ۱۱ مهر ۰۲

آگهی شماره 3002 مرکز خرید و فروش امتیاز وام بانک رسالت آوا

۶ بازديد
خرید فوری امتیاز بانک رسالت در طرقبه استان خراسان رضوی
مقدار : 154 میلیون تومان
شهر : طرقبه
کارمزد : 2 درصد
بازپرداخت : 51 ماه
نحوه معامله : از طریق ادمین سایت
جهت فروش امتیاز وام بانک رسالت کلیک نمایید.
لطفاً پیش از انجام هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.
مشاهده تمامی آگهی های خرید و فروش امتیاز وام بانک رسالت

در صورتی که مایلید به صورت مستقل در زمینه خرید، فروش و انتقال امتیاز وام رسالت فعالیت نمایید و نیاز به تامین امتیاز مورد درخواست مشتریان خود را دارید، می توانید خریدار عمده امتیاز وام رسالت باشید. ما با بسیاری از افراد، شرکتها و سازمانهایی که فعالیتهای اقتصادی انبوه خود را از طریق بانک رسالت انجام می دهد در رابطه بوده و قادر به تامین امتیاز عمده مورد نیاز شما می باشیم. جهت مذاکره در این خصوص با ما تماس بگیرید.
اگر شما میلیون در حساب خود سپرده گذاری نمایید، ضربدر می شود روزانه تومان امتیاز وام. 
جهت انجام عملیات خرید و فروش امتیاز وام رسالت و یا انتقال مطمئن امتیاز وام رسالت از حساب دیگران، می توانید از خدمات حضوری و غیر حضوری مرکز خدمات مالی و بانکی آوا استفاده نمایید.
یعنی اگر شما میلیون تومان را به مدت ماه در این بانک پس انداز کنید، بانک بعد از ماه، میلیون تومن به مدت ماه به شما به صورت مضاربه ای وام پرداخت می کند. که می توانید با اقساطی نمودن وام، همین مبلغ را به صورت ماهه دریافت نمایید. اینجاست که بحثی به نام امتیاز حساب رسالت مطرح می شود.
مثلا اگر کارمند هستید، بایستی فیش حقوقی خود را آپلود نمایید، اگر کاسب هستید، جواز کسب و پرینت حساب بانکی خود را آپلود نمایید. کارشناسان مرآت ظرف مدت دو الی سه روز، مدارک شما را بررسی نموده و میزان اعتبار شما را مشخص می نمایند. ضمنا می توانید هر گونه سوال خود در زمینه اعتبار سنجی را از کارشناسان مرات با شماره - بپرسید.

جهت خرید پهپاد سمپاش از خدمات معرفی وام بانک رسالت استفاده نمایید.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.