سه شنبه ۱۱ مهر ۰۲

آگهی شماره 2515 مرکز خرید و فروش امتیاز وام بانک رسالت آوا

۱۱ بازديد
خرید امتیاز رسالت در شهر فولادشهر استان اصفهان
مقدار امتیاز : 127 میلیون تومان
شهر : فولادشهر
کارمزد : 2 درصد
تعداد قسط : 18 ماه
نحوه معامله : توافقی
جهت فروش امتیاز وام بانک رسالت کلیک نمایید.
لطفاً پیش از انجام هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.
مشاهده تمامی آگهی های خرید و فروش امتیاز وام بانک رسالت

ایمیل: @.
مهم: از پرداخت هرگونه پیش پرداخت جداً خودداری کنید، بخش راهنمای معامله امن را مطالعه کنید و فقط با آگهی های استان خودتان تماس بگیرید.
شماره تماس:
ایمیل: @.
شماره تماس:
نکته ای که بیشتر مشتریان بانک رسالت در مورد آن سوال می کنند این است که آیا می توان امتیاز وام رسالت شخص دیگری را خریداری کرد و یا چگونه امتیاز وام خود را بفروشیم؟ بله این کار امکان پذیر است، اما معمولا بانک رسالت و یا هیچ مبادی ثبت شده دیگری نمی تواند برای خرید و فروش امتیاز وام رسالت اقدام نماید.
معمولا متقاضیان جهت دریافت وام از بانک رسالت علاوه بر داشتن شرایط و مدارک لازم بایستی دارای امتیاز وام بانک رسالت مورد نیاز نیز باشند. نحوه محاسبه امتیاز وام رسالت به این صورت است که مقدار میانگین موجودی حساب متقاضی در مدت شش ماه بررسی می شود، سپس در صورت دارا بودن شرایط وام متقاضیان می توانند برای دریافت وام اقدام نمایند. در این مقاله توضیحات کاملی درباره نحوه مشاهده&;امتیاز وام رسالت و همچنین نحوه محاسبه امتیاز وام ارائه شده است.

بانک رسالت از جمله بانک هایی است که شرایط دریافت وام در آن بسیار راحت تر از سایر بانک های دیگر است. در واقع مشتریان صاحب حساب بانک رسالت می توانند از طریق امتیاز وام بانک رسالت به منظور دریافت وام بانکی اقدام نمایند. نحوه محاسبه امتیاز وام بانک رسالت به این شکل است که متقاضی هر مقدار از پول خود را در بانک رسالت به صورت سپرده بگذارد، پس از ماه می توان به همان میزان وام با بازپرداخت ماهه دریافت نماید.

جهت خرید پهپاد سمپاش از خدمات معرفی وام بانک رسالت استفاده نمایید.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.